Anonim
Image
Image

Jablonskis svin uzvaru Rio

Karols Jablonskis, kurš mača sacīkšu pasaules rangā noslīdēja uz piekto vietu, parādīja, ka burāšanā viņš joprojām ir viens no lielākajiem. "Match Race Brasil" mačā viņš aizraujošā finālā ar 2: 1 uzvarēja Brazīlijas superzvaigzni Raging Grael.

"Tas bija lielisks pasākums. Daudz sponsoru, liela interese par plašsaziņas līdzekļiem, tiešraides televīzijā. Grūti noticēt," ziņo vācu polis.

Jablonskis, kurš pirms mēneša uzvarēja čempionāta čempionātā Hamburgā, ar jauktu komandu kuģoja pa 40.7 Bénéteaus. Viņa trīs cilvēku regulārajai ekipāžai pievienojās četri brazīlieši. Bet pēc zaudējuma priekšsacīkšu kārtā rekordlielajam medaļniekam un ilggadējam Amerikas kausa taktiķim Torbenam Graelam viņš kļuva arvien labāks un beidzot uzvarēja finālā. Jablonskis komentē: "Pēc pirmās neveiksmes es varēju viņu kontrolēt otrajā un trešajā pirmsstarta fāzē un skaidri uzvarēt startus. Tas bija izšķiroši."

Astoņu ekipāžu laukumā bija pārstāvēts arī ISAF Rolex pasaules gada burātājs Roberts Šeids. Bet viņš netika pāri pēdējai vietai. "Mēs nesākām tik slikti, bet mūsu manevra kļūdas maksāja pārāk dārgi," saka divkārtējais olimpiskais čempions un septiņkārtējais pasaules čempions lāzera jomā. "Esmu ļoti noguris no sezonas ceļojumiem un sacensībām. Atlikušo gadu es būšu atvaļinājumā."